PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535591}

Strażnik

Boy Wonder
6,7 2 692
oceny
6,7 10 1 2692
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Właśnie zobaczyłem na HBO. Dziwi tak niska średnia.

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Ja również, zaskująca favuła I ten czerwony znaczek na końcu... rewelacja!

ocenił(a) film na 6
privatejackie

i ten Twój spoiler też rewelacja :-P

ocenił(a) film na 8
Telewidz

na tym portalu nic mnie juz nie zdziwi. widzialem nawet 10 za Kac Wawa...

wojciech84

hehehe to dobre było z Twojej strony kac wawa hehehehe!!!

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Dokładnie i podzielam zdziwienie niskiej oceny. Rzadko oglądam kryminały i całkiem przypadkiem trafiłam na niego skacząc po kanałach, ale od tej chwili nie oderwałam wzroku, jak powiedział Alfred Hitchcock dobry film to ten na którym widz nawet na chwilę nie może oderwać wzroku od ekranu ten właśnie tak na mnie zadziałał.

ocenił(a) film na 9
kimiko222

Ja mam podobnie. Nie lubię tego typu filmów, ale ten wciągnął mnie od samego początku.

Telewidz

Bardzo dobre kino. Miłe zaskoczenie bo zasiadając do oglądania myślałem, że to następna kryminalna papka.

Telewidz

Nie jest wcale taka niska jak na ten portal, tu nie latwo filmy zdobywają wysokie ocenki.

ocenił(a) film na 6
joker_chomik

film bez szału,jak to mówią dupy nie urywa

ocenił(a) film na 6
Telewidz

Bardzo rzetelne kino z dobrą grą aktora grającego gł. role ale tyłka nie urywa , postac pani detektyw średnio wykorzystana, końcówka niezła itd. Ta ocena na filmweb wcale nie jest taka niska dla tego filmu obecnie ma ocenę "dobry" a to jak na spokojny, refleksyjny film dośc dużo. Tutaj oceniane są filmy pokroju Resident Evil na 10/10 :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones